Dyżur wakacyjny

Informacja o dyżurach wakacyjnych !!

UWAGA RODZICE!

Akcja letnia w terminie 02.07.- 13.07. 2018  – Przedszkole nr 131, ul Sierpecka 9A

Przedszkole jest czynne od godziny 7.00 do godziny 17.00.(tel. 22-833-05-73)
Dzieci przyprowadzamy do godz. 9.00.
Jeżeli z jakiegoś powodu w danym dniu dziecko miałoby przyjść do przedszkola po godzinie 9.00 lub być nieobecne prosimy koniecznie ten fakt zgłosić telefonicznie do godziny 9.00.

Ta informacja jest niezbędna do zaplanowania przygotowania posiłków na dany dzień oraz otrzymania zwrotu  niewykorzystanej opłaty za żywienie za ten dzień.

1. Rodzice są zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia wskazującego osoby upoważnione do odbioru dziecka.
    Dzieci odbierają tylko osoby pełnoletnie,upoważnionepisemnie przez Rodziców.

Odbierający dziecko musi mieć przy sobie do okazania dokument potwierdzający swoją tożsamość.

1. Prosimy, aby dziecko miało ze sobą nakrycie głowy, zestaw  ubrań na zmianę (majtki, koszulka, spodenki), kapcie i ręcznik.
    Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy dziecka.